Sesja to dla wielu osób ogromne obciążenie - dlatego przygotowano spotkanie z psychologiem, podczas którego będzie można porozmawiać o tym, jak radzić sobie ze stresem i zachować równowagę w tym intensywnym okresie.
Informacje organizacyjne:
29.01.2026
15:45 - 17:00
Budynek NZOZ na kampusie, pokój nr 9
Zapisy: Radź sobie ze stresem