Szanowni Państwo,
Pracownicy Katedry Pedagogiki INSiP SGGW w Warszawie mają zaszczyt zaprosić do udziału w wykładzie przygotowanym przez Uczniów III klasy SP Nr 3 w Józefowie w ramach projektu "Od Pierwszaka do Żaka". Spotkanie odbędzie się w dniu 12 maja 2026 w godzinach od 12.00-16.00.
Szczegółowy program wydarzenia: czytaj dalej