Bezpłatne szkolenia dla studentów

Start >Aktualności >Bezpłatne szkolenia dla studentów

Bezpłatne szkolenia dla studentów

kierunku Socjologia oraz Pedagogika studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Szczegółowe informacje poniżej.
Szkolenie w zakresie Budowania modeli predykcyjnych z użyciem klasycznych technik statystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z Ogłoszeniem szkolenia, które wraz z warunkami rekrutacji oraz niezbędnymi dokumentami dostępne są na stronie internetowej pod adresem: http://projektregionalny.sggw.pl/modul-2/wydzial-socjologii-i-pedagogiki/

Termin realizacji: 24-26.03.2023 r. (piątek - niedziela) godziny: 09:00 – 16:00
Składanie  dokumentów na szkolenie odbywa się do 10.03.2023r.
Uwaga: Liczba uczestników zajęć jest ograniczona.

Szkolenia organizowane są w ramach projektu: POWR.03.05.00-00-ZR14/18 pn. „Zintegrowany Program Rozwoju SGGW na rzecz Rozwoju Regionalnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i prowadzone będą w formie zdalnej.