Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

Start >Aktualności >Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

Wszystkich uczniów, których czeka podjęcie ważnej decyzji – jakie przedmioty zdawać na maturze oraz jaką uczelnię i kierunek studiów wybrać zapraszamy 20 lutego na Dzień Otwarty dla kandydatów na studia.

Kandydaci na studia będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami poszczególnych kierunków, a także z nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Maturzyści otrzymają także informatory i materiały informacyjne o kierunkach studiów. Młodzież otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach i zasadach rekrutacji. Tym kandydatom, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na głównej stronie www.sggw.pl i można rozpocząć wirtualny spacer po uczelnianym kampusie. Uczelnia prowadzi także profile na portalach:

Facebook – www.facebook.com/SGGW.Warszawa
oraz YouTube www.youtube.com/user/SGGWWULStv

Dzień Otwarty dla kandydatów na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 20 lutego (sobota) br. od godziny 11.00 w Auli Kryształowej przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!