Gratulujemy wszystkim nowym Absolwentkom i Absolwentom!
Z dumą i radością informujemy, że kolejna grupa dyplomantów z kierunków socjologia i pedagogika pomyślnie przeszła przez jeden z najważniejszych etapów w swojej akademickiej podróży – egzamin dyplomowy.
Z całego serca gratulujemy: zdobycia tytułu zawodowego, odwagi w dzieleniu się swoją wiedzą oraz sukcesu, który właśnie dopisujecie do swojego życiorysu!
Teraz czas na chwilę oddechu...
Życzymy Wam udanych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!
Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku, refleksji i zbierania sił na nowe wyzwania – zarówno edukacyjne, zawodowe, jak i osobiste ![]()
(kliknij miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie).