Aktualności

EGZAMINY DYPLOMOWE na Wydziale Socjologii i Pedagogiki SGGW w Warszawie

Start >Aktualności >EGZAMINY DYPLOMOWE na Wydziale Socjologii i Pedagogiki SGGW w Warszawie

EGZAMINY DYPLOMOWE na Wydziale Socjologii i Pedagogiki SGGW w Warszawie

Gratulujemy wszystkim nowym Absolwentkom i Absolwentom!

Z dumą i radością informujemy, że kolejna grupa dyplomantów z kierunków socjologia i pedagogika pomyślnie przeszła przez jeden z najważniejszych etapów w swojej akademickiej podróży – egzamin dyplomowy.

Z całego serca gratulujemy:  zdobycia tytułu zawodowego, odwagi w dzieleniu się swoją wiedzą oraz  sukcesu, który właśnie dopisujecie do swojego życiorysu!

Teraz czas na chwilę oddechu...

Życzymy Wam udanych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku, refleksji i zbierania sił na nowe wyzwania – zarówno edukacyjne, zawodowe, jak i osobiste smiley

Zdjęcia

(kliknij miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie).