Konkurs dla studentów i doktorantów SGGW

Start >Aktualności >Konkurs dla studentów i doktorantów SGGW

Konkurs dla studentów i doktorantów SGGW w 200-lecie SGGW i 10-tą rocznicę powstania Wydziału Nauk Społecznych.

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w konkursie na prace zrealizowane dowolną techniką – w sposób plastyczny, multimedialny lub opisowy, w dwóch zakresach tematycznych:

„Szkoła przyszłości – nowy pomysł na edukację dzieci i młodzieży ”

„Współczesny uniwersytet – przestrzeń naukowa, społeczna i architektoniczna”

Konkurs związany jest z jubileuszowymi konferencjami naukowymi zorganizowanymi przez Katedrę Edukacji i Kultury oraz Katedrę Socjologii w 200-lecie SGGW i 10-tą rocznicę powstania Wydziału Nauk Społecznych: „Szkoła w warunkach zmiany społecznej i kulturowej. Edukacja przyszłości” (termin: 3-4 marca 2016 roku) oraz  „Społeczne funkcje uniwersytetu  w czasach dynamicznych zmian” (termin: 12-13 maja 2016 roku).

Współorganizatorem konkursu jest Samorząd Studentów Wydziału Nauk Społecznych SGGW. Nagrodami w konkursie jest prezentacja najlepszych prac w przebiegu konferencji i publikacja nagrodzonych tekstów, a także  nagrody rzeczowe.

Każda praca powinna być podpisana i opatrzona kontaktem mailowy lub/i telefonicznym do autora/rów oraz wskazaniem, którego tematu konkursowego dotyczy.

Nadsyłanie prac:

Prace pisemne na temat  „Szkoła przyszłości – nowy pomysł na edukację dzieci i młodzieży ” prosimy przesyłać na adres mailowy: koferencjaedukacja2016@sggw.pl

Prace wykonane innymi technikami prosimy pozostawiać w siedzibie Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych SGGW (bud.4, pok.2) we wtorki w godz.10.00-12.00  do dnia 16 lutego 2016 roku.

Dodatkowe informacje:

Dr hab. Ewa Skrzetuska, prof. SGGW, e-mail: ewa_skrzetuska@sggw.pl

Prace pisemne na temat „Współczesny uniwersytet – przestrzeń naukowa, społeczna i architektoniczna” prosimy przesyłać na adres mailowy: konferencjauniwersytet2016@sggw.pl

Prace wykonane innymi technikami prosimy pozostawiać w siedzibie Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych  SGGW (bud.4, pok.2) we wtorki w godz. 10.00-12.00 do dnia 12 kwietnia 2016 roku.

Dodatkowe informacje:

Dr hab. Joanna Wyleżałek, e-mail: joanna_wylezalek@sggw.pl