Aktualności

Laureaci projektu badawczego

Start >Aktualności >Laureaci projektu badawczego

Laureaci projektu badawczego

Tradycyjnie już po raz czwarty w dniu 20 maja 2026 roku zostało wyróżnionych dyplomami przez Dziekana WSiP SGGW 23 studentów i studentek trzeciego roku studiów licencjackich studiujących na kierunku socjologia za opracowanie raportów z badań, które zostały przygotowane w ramach prowadzonego kursu Projekt badawczy w roku akademickim 2025/2026.

Wszystkie raporty i prezentacje wyników badań zostały opracowane przez zespoły badacze od 2023 roku znajdują się na stronie internetowej - Prace badawcze studentów WSiP SGGW.

Wyróżniony dyplomem raport napisany pod kierunkiem dr hab. Emilii Paprzyckiej pt. Społeczne światy graczy w przestrzeniach internetowych, opracował zespól w składzie: Maksym Józefowicz, Jan Binienda, Bartosz Adamkiewicz, Konrad Dziąba , Jan Zając, Adrian Gacek.

Wyróżniony dyplomem raport napisany pod kierunkiem dr Barbary Post pt. Zawsze czujne? Stosowanie safety work przez kobiety w przestrzeni publicznej, opracował zespół w składzie: Zuzanna Pietrucha, Natasza Rybkowska, Lena Sobiecka, Wiktoria Szok, Mieszko Reszka, Zofia Żołyńska.

Wyróżniony dyplomem raport napisany pod kierunkiem dra Wojciecha Mincewicza pt. Między doświadczeniem a narracją : „Życie dla fabuły” jako performatywna praktyka młodych ludzi opracował zespól w składzie: Matylda Kozłowska, Maja Krzyworzeka, Zofia Kulińczak, Kornelia Latarska, Karol Lempkowski, Róża Maciejewska i Zuzanna Wanat.

Wyróżniony dyplomem raport napisany pod kierunkiem dra Wojciecha Mincewicza pt. Generatywna sztuczna inteligencja w systemie edukacji. Perspektywa uczniów i nauczycieli opracował zespól w składzie: Anna Kwiatkowska, Zofia Pietkiewicz, Weronika Podawca i Katarzyna Szymańska.

Zdjęcia

(kliknij miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie).