List Dziekana i Prodziekan do wykładowców i studentów WSiP

Start >Aktualności >List Dziekana i Prodziekan do wykładowców i studentów WSiP

Szanowni  Państwo

Za nami wybory do władz uczelni i wydziału, a przed nami nowy rok akademicki 2020/2021. Nasz wybór na Dziekana i Prodziekana traktujemy jako dowód dużego zaufania ze strony władz uczelni oraz wyraz odpowiedzialności za stan obecny i rozwój naszego Wydziału Socjologii i Pedagogiki.

Obecna kadencja będzie okazją dla kadry naukowo-dydaktycznej, studentów i samorządu studenckiego do realizacji wielu ambitnych planów, projektów oraz osiągania sukcesów osobistych i naukowo-badawczych.

Sytuacja zagrożenia epidemiologicznego wymusza przestrzeganie reżimu sanitarno-epidemiologicznego. Bezpieczeństwo i wysoki poziom kształcenia to nasz główny cel, jakiemu chcemy podporządkować nasze działania. Jest on w pełni zgodny z obowiązującymi zaleceniami MNiSzW oraz władz naszej uczelni.

Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczącymi zapewnienia prawidłowej organizacji zajęć, ćwiczenia, seminaria i konwersatoria na pierwszym roku  studiów na kierunku socjologia i pedagogika będziemy realizowali w uczelni natomiast wykłady w formie on-line. Na pozostałych latach studiów wykłady i ćwiczenia będą realizowane w formie on-line na platformie Microsoft Teams 365.

Centrum Informatyczne uczelni przygotowuje obecnie program dydaktyczny, który będzie łączył e-HMS z Microsoft Teams. Szkolenie w przedmiotowej kwestii dla wykładowców odbędzie się w dniach 24 i 25 września na platformie MS Teams. W efekcie będzie Państwo dysponowali możliwością szybkiego budowania zespołów do prowadzenia zajęć.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną została zaplanowana tylko inauguracja roku akademickiego na szczeblu uczelni w dniu 30 września formie hybrydowej z ograniczoną liczbą zaproszonych osób w Sali Kryształowej i transmisją on-line.

z poważaniem

Dziekan Wydziału Socjologii i Pedagogiki