Odbyły się Dni SGGW 2019 z udziałem Wydziału Nauk Społecznych

Start >Aktualności >Odbyły się Dni SGGW 2019 z udziałem Wydziału Nauk Społecznych

W dniach 17-18 maja 2019 roku na terenie Kampusu odbyły się coroczne Dni SGGW, które cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem.

W przygotowanie proponowanych przez Wydział Nauk Społecznych atrakcji włączyli się pracownicy Katedry Socjologii oraz Katedry Edukacji i Kultury WNS.

Tradycyjnie już odbył się Kącik Malucha z wieloma atrakcjami dla najmłodszych dzieci wśród których niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się gry i zabawy edukacyjne i psychoedukacyjne. Dzieciom, młodzieży i dorosłym zaproponowaliśmy między innymi konkursy, warsztaty, ciekawe wykłady  oraz wystawę fotografii „Z antropologicznych badań terenowych z Buriacji”. Rodzicom porady psychopedagogiczne i porady z zakresu terapii pedagogicznej.

Z inicjatywy pracowników Wydziału nauk Społecznych odbył się również pokaz walki mieczem oraz koncert uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego w Warszawie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy w przyszłym roku.

(kliknij miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie).