Ogłoszenie dla pierwszych roczników w roku akademickim 2020/2021

Start >Aktualności >Ogłoszenie dla pierwszych roczników w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Studenci pierwszych roczników WSiP
w roku akademickim 2020/2021

Informujemy, że w dniu 1 października ogłoszone są godziny dziekańskie. Zajęcia tego dnia nie odbywają się.
Jednocześnie w dniach 1 i 2 października zapraszamy Państwa do Dziekanatu, gdzie będziecie Państwo mogli załatwić sprawy administracyjne tj. podpisywać umowy i inne dokumenty wymagane przy przyjęciu na studia oraz odbierać legitymacje studenckie.
W dniu 1 i 2 października Dziekanat otwarty będzie dla Państwa w godzinach 9.00 – 16.00.
Czekając na wejście do Dziekanatu prosimy trzymać wyznaczony dystans oraz zapoznać się z wywieszonymi na drzwiach i w gablotach wzorami Klauzuli informacyjnej oraz umowy – co usprawni pracę pracownikom dziekanatu.
Termin na podpisanie dokumentów to 7 dni (tzn. do dnia 8.10.2020 roku włącznie), dlatego w późniejszym terminie mogą Państwa podpisać wstępne dokumenty w godzinach pracy Dziekanatu WSiP tj.:
poniedziałek, środa i czwartek w godz. 10.00 – 14.00
wtorek w godz. 9.00 - 13.00
oraz w soboty w godz. 8.00 – 12.00.
Informujemy, że na zajęciach w pierwszym tygodniu (pierwszym zjeździe w przypadku studentów niestacjonarnych) odbędą się spotkania organizacyjno-informacyjne z Władzami Wydziału Socjologii i Pedagogiki.
Jednocześnie informujemy, że w związku z pandemią przychodząc podpisywać dokumenty do dziekanatu (spodziewając się kolejki interesantów) prosimy o przebywanie w budynku 4 w masce lub przyłbicy, wchodzenie z własnym długopisem, trzymanie 1,5 m odstępów i korzystanie z płynów odkażających.