Start >Aktualności >Rekrutacja na rok akademicki 2019/2020. Studiuj Socjologię lub Pedagogikę na Wydziale Nauk Społecznych SGGW

Drogi Kandydacie!
Zastanawiasz się nad wyborem studiów?
Dołącz do nas!

Socjologia
Ze względu na duże zainteresowanie prowadzonymi studiami socjologicznymi i ich wysoką ocenę przez studentów, w bieżącym roku akademickim zwiększyliśmy limity przyjęć na kierunku Socjologia na Wydziale Nauk Społecznych SGGW.
Na Socjologię przyjmujemy na podstawie matury (poziom podstawowy lub rozszerzony z dwóch przedmiotów, czyli języka obcego nowożytnego oraz jednego z następujących przedmiotów: języka polskiego, matematyki, historii, wiedzy o społeczeństwie.
Oznacza to, że niezależnie, które przedmioty zdawałeś na egzaminie maturalnym możesz studiować u nas Socjologię.
Od bieżącego roku wprowadzamy także kształcenie modułowe w ramach którego studenci sami będą wybierali część studiowanych przedmiotów.

Pedagogika
Pedagogika na Wydziale Nauk Społecznych SGGW od lat cieszy się dużym powodzeniem i wysoką oceną studentów.
Rekrutacja na Pedagogikę następuje na podstawie jednego z następujących przedmiotów: język polski, historia, biologia, matematyka.
Od bieżącego roku wprowadzamy na kierunku Pedagogika nową specjalizację: Opieka nad małym dzieckiem z wczesnym wspomaganiem rozwoju.

Wydział Nauk Społecznych SGGW to wydział z dużym rozwojowym potencjałem istniejący w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie od ponad 10 lat.
Jeśli chcesz się rozwijać, zdobyć ciekawy zawód oraz bogatą wiedzę, umiejętności i kompetencje, które są nieodzowne na rynku pracy dołącz do nas.
Zapraszamy!

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapewnia:
– piękny, funkcjonalny Kampus z domami studenckimi, obiektami sportowymi, biblioteką i ośrodkiem zdrowia
– życzliwą i profesjonalną kadrę naukowo-dydaktyczną i administracyjną
– możliwość podjęcia wzbogacających aktywności w Samorządzie Studenckim
– rozbudowany system stypendialny
– możliwość rozwoju własnych zainteresowań w licznych Kołach Naukowych, Chórze Akademickim, Zespole PROMNI oraz możliwość udziału w cyklicznych wydarzeniach, których współorganizatorami są studenci

Dzień z życia studenta