Student WSIP na Forum Uczelni Technicznych

Start >Aktualności >Student WSIP na Forum Uczelni Technicznych

W miniony weekend student II roku socjologii Pan Bartosz Lewczuk wziął udział w zjeździe Forum Uczelni Technicznych, które miało miejsce w na Akademii Górniczo-Hutniczej imienia Stanisława Staszica w Krakowie. Podczas swojego pobytu miał on okazję uczestniczyć w Gali Środowiskowej oraz przyznaniu nagród za konkurs projektów naukowych zgłoszonych na Forum Uczelni Technicznych w wielu kategoriach. Uczestniczył on również w gali środowiskowej prowadzonej przez prezudium FUT oraz w nowoczesnej biesiadzie górniczej zorganizowanej przez studentów AGH. Nasz student miał również przyjemność uczestniczyć w szkoleniu " Zwinne planowanie ", które było prowadzone przez Pana Grzegorza Naware, absolwenta Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.