Szkoła Twórczego Myślenia

Relacja ze Szkoły Twórczego Myślenia

Start >Szkoła Twórczego Myślenia >Relacja ze Szkoły Twórczego Myślenia

6 marca 2017 w ramach inauguracji Szkoły Twórczego Myślenia odbył się wykład pt. „Kreatywność jako forma wyrażania siebie oraz świata, w którym żyjemy” prowadzony przez Renatę Dymną – teatrologa, dziennikarkę, reżysera teatralnego oraz Andrzeja Malca – aktora teatralnego.

W ramach spotkania odbyły się także zajęcia warsztatowe „Budowanie pomysłów na twórcze działania – inspiracje teatralne, filmowi i literackie”, które uświetniła swoją obecnością Tamara Baczkowska-Urban – malarka oraz grafik. Uczestnicy mieli możliwość refleksji na temat czym jest twórcze myślenia oraz czym charakteryzuje się osoba twórcza. Mogli wziąć udział w wybranych przez siebie warsztatach o charakterze teatralnym bądź malarskim.

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów jak i kadry akademickiej.

Film ze Szkoły Twórczego Myślenia

(kliknij miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie)