Szkoła Twórczego Myślenia

Spotkanie z cyklu „Szkoły Twórczego Myślenia”

Start >Szkoła Twórczego Myślenia >Spotkanie z cyklu „Szkoły Twórczego Myślenia”

Spotkanie z cyklu „Szkoły Twórczego Myślenia”

Katedra Edukacji i Kultury, Koło Naukowe Pedagogów wraz z opiekunem Dr Iwoną Błaszczak oraz Samorząd Studentów WNS SGGW serdecznie zapraszają pracowników i studentów Naszej Uczelni oraz wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie z cyklu „Szkoły Twórczego Myślenia” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Kolejne z naszych spotkań poprowadzi ks. Łukasz Mikołajczyk. Certyfikowane szkolenie pt. „Nie taki wózek straszny, jak ściana między nami” odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku o godzinie 12 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Budynek 8, sala 112. Spotkanie będzie dotyczyło kontaktów z osobami niepełnosprawnymi. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość m.in.  poznania ogólnych zasad savoir-vivre w kontaktach z osobami niepełnosprawnymi oraz przećwiczenia sposobów alternatywnej komunikacji.

Komitet Organizacyjny:

• dr Iwona Błaszczak – Prodziekan ds. Dydaktyki na kierunku Pedagogika WNS
  • Adriana Jankowska – Studentka Pedagogiki WNS, Sekretarz Samorządu Studentów WNS
  • Agata Fleter – Studentka Pedagogiki WNS, Przewodnicząca Samorządu Studentów WNS
  • Magdalena Zbucka – Studentka Pedagogiki WNS, Prezes Koła Naukowego Pedagogów
  • Karol Kaczor- Student Pedagogiki WNS, członek Koła Naukowego Pedagogów