Aktualności

Oferta pracy dla studentów pedagogiki

Start >Aktualności >Oferta pracy dla studentów pedagogiki

Polsko-amerykańskie przedszkole w Ząbkach zatrudni:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe (studenci 3, 4 i 5 roku) -zamiłowanie do pracy z dziećmi

Obowiązki:
opieka dydaktyczno-wychowawcza

Oferujemy:
pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole -atrakcyjne wynagrodzenie (do 4000brutto) -możliwość rozwoju (szkolenia) -wsparcie dyrekcji w realizacji własnych projektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą na adres hr@gowork.pl. Termin złożenia aplikacji: 31.01.2018 r.

Pedagog specjalny/Nauczyciel

Zadania na stanowisku:
– prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
– współorganizowanie kształcenia integracyjnego i włączającego dzieci z niepełnosprawnością w proces kształcenia i wychowania
– koordynowanie działań zespołu nauczycieli prowadzących zajęcia w zakresie: rozpoznania specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży

Oferujemy:
– pracę w nowoczesnym przedszkolu z możliwością realizacji własnych projektów
– stabilne zatrudnienie
– wynagrodzenie na poziomie 2200 – 3300 netto
– wsparcie dyrekcji i zespołu nauczycieli

Przedszkole mieści się w Ząbkach – dobry dojazd z Pragi, Targówka, Bródna, Marek, Zielonki i okolic.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą na adres hr@gowork.pl.
Termin złożenia aplikacji: 31.01.2018 r.

Pomoc nauczyciela przedszkola/Język angielski

Kogo szukamy?
– osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,
– wykształcenie pedagogiczne (lub aktualne studia) jest mile widziane,
– z pasją do pracy z dziećmi i chęcią do rozwoju i realizacji ciekawych projektów

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie (możliwość zawarcia umowy o pracę)
– wynagrodzenie na poziomie 2500 – 3500 brutto
– dobry dojazd z Pragi, Targówka, Bródna, Marek, Rembertowa, Wołomina i Zielonki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą na adres
hr@gowork.pl.