Stypendia w roku akademickim 2016/2017

Start >Aktualności >Stypendia w roku akademickim 2016/2017

Szanowni Studenci

W związku z nałożeniem się pilnych prac w Dziekanacie tj.:

• podpisywanie dokumentów przez studentów rozpoczynających studia
  • wydawanie dyplomów ukończenia studiów absolwentom
  • przyjmowaniem wniosków stypendialnych
  • przygotowaniem rankingów do stypendium Rektora do dnia 10.10.2016 r.
  • obronami dyplomowymi

w celu usprawnienia pracy przyjmowanie wniosków stypendialnych rozpocznie się od środy 5 października od godz. 12.30 (po inauguracji roku akademickiego):

• w poniedziałki w godz. 10-14
  • we wtorki w godz. 10-14
  • w środy w godz. 10-14
  • w piątki w godz. 11-15
  • i w soboty w godzinach dyżurów dla studentów studiów niestacjonarnych

Przed złożeniem wniosku o stypendium socjalne w Dziekanacie proszę sprawdzić czy:

• wniosek wypełniony jest na aktualnych drukach (http://www.sggw.pl/dla-studentow/informacje-formalno-prawne/pomoc-materialna)
  • uzupełniliście daty i podpisy na wniosku i załącznikach
  • wyliczyliście i wpisaliście dochód
  • dołączyliście do wniosku dla każdej osoby pełnoletniej (i dla siebie) zaświadczenie z Urzędu Skarbowego oraz załączniki: 2b i 2 c